Kangulandia

Opis forum


#1 2009-05-24 20:06:36

Szron

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 73
Punktów :   

Teatr

http://img411.imageshack.us/img411/5404/stage.png

  Szczęśliwa ryba

Rybak Joe: Dzisiaj jest świetny dzień na połów. Czuję, że dziś złapię duuużą rybę!
Joe był starym rybakiem, który mieszkał w domu w Krzaczkowej Dolinie. Kochał łowic ryby, lecz ostatnio szczęście mu nie dopisywało.
Rybcia Pypcia: Patrzcie! To ten stary rybak! On jest taki cieńki, że w życiu mnie nie złowi!
Rybak Joe: O rety! Złowiłem rybę! Ale to tylko mały okoń...
Rybcia Pypcia: Widzieliście jaki jest cienki! Nie umie nic złapac, z wyjątkiem małej płotki, albo okonia. Hahaha
Rybak Joe: Ponownie zarzucę wędke- może teraz złapie coś naprawdę duuuużego!
Ryba Miecz: Hmmm- ta rybcia pypcia tak sie przechwala i tak drwi z tego rybaka, że w końcu tak będzie że ten rybak ją złapie i upiecze na ruszcie!
Ryba Piła Ej, ty Miecz- nie gadaj tyle- tylko się trochę pośmiej z tego staruszka.
Ryba Miecz: Wcale nie zamierzam tego robic i wy też nie powinniście!
Rybcia Pypcia: E tam! Stare przysłowie i tyle. Rety! Cos dziwnego mnie ciągnie!
Rybak Joe: Chyba cos złowiłem! Rety- co za okaz! To jest jakaś Rybcia pypcia normalnie! Będzie kolacja dla całej rodziny!
Ryba Miecz: A nie mówiłem! Rybcia się z niego nasmiewała to dostała za swoje! Rybak ją złowił i na ruszcie upiekł. Pamietajcie: Jak Kuba Bogu- tak Bóg Kubie.
Ryba Piła Co to było?
Ryba Miecz: Jakieś pozyteczne przysłowie ludzi.

                                          KONIEC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dziennikarze.pun.pl www.ro2lots.pun.pl www.dianne-forum.pun.pl www.animanci.pun.pl www.poradydogier.pun.pl